FRA-AJAC
FRA-PADA
0
- 1 0 37 FRA-PADA Samir Sophian Chergui yellow card 0-0
- 2 0 37 FRA-PADA Lohann Doucet yellow card 0-0
- 3 0 56 FRA-AJAC Tim Jabol Folcarelli goal FRA-AJAC 0-1
- 4 0 58 FRA-PADA Pierre-Yves Hamel goal (Alimami Gory assist) 1-1
- 5 0 60 FRA-AJAC Thomas Mangani yellow card 1-1
- 6 0 61 FRA-AJAC Vincent Marchetti substitution in 1-1
- 7 0 61 FRA-AJAC Valentin Jacob substitution out 1-1
- 8 0 61 FRA-AJAC Ben Hamed Touré substitution in 1-1
- 9 0 61 FRA-AJAC Yoann Touzghar substitution out 1-1
- 10 0 67 FRA-AJAC Yacine Bammou goal (Maxime Chanot assist) FRA-AJAC 1-2
- 11 0 69 FRA-PADA Julien Yves Rémi López Baila substitution in FRA-AJAC 1-2
- 12 0 69 FRA-PADA Ilan Kais Kebbal substitution out FRA-AJAC 1-2
- 13 0 70 FRA-PADA Mohamed Lamine Diaby-Fadiga substitution in FRA-AJAC 1-2
- 14 0 70 FRA-PADA Pierre-Yves Hamel substitution out FRA-AJAC 1-2
- 15 0 77 FRA-AJAC Riad Nouri substitution in FRA-AJAC 1-2
- 16 0 77 FRA-AJAC Yacine Bammou substitution out FRA-AJAC 1-2
- 17 0 84 FRA-PADA Mohamed Toure substitution in FRA-AJAC 1-2
- 18 0 84 FRA-PADA Lohann Doucet substitution out FRA-AJAC 1-2
- 19 0 84 FRA-PADA Adama Camara substitution in FRA-AJAC 1-2
- 20 0 84 FRA-PADA Josias Tusevo Lukembila substitution out FRA-AJAC 1-2
- 21 0 89 FRA-AJAC Everson Junior Pereira da Silva substitution in FRA-AJAC 1-2
- 22 0 89 FRA-AJAC Mickaël Barreto substitution out FRA-AJAC 1-2