FRA-FCGIM
FRA-AUXE
0
- 1 0 36 FRA-AUNJ Moussa Narry yellow card 0-0
- 2 0 43 FRA-AUNJ Dennis Oguta Oliech yellow card 0-0
- 3 0 44 FRA-AUNJ Kévin Lejeune yellow card 0-0
- 4 0 44 FRA-FCGIM Kévin Jacques Olimpa substitution in 0-0
- 5 0 44 FRA-FCGIM Mathieu Valverde substitution out 0-0
- 6 0 47 FRA-AUNJ Steeven Joël Langil substitution in 0-0
- 7 0 47 FRA-AUNJ Dennis Oguta Oliech substitution out 0-0
- 8 0 68 FRA-FCGIM Marouane Chamakh substitution in 0-0
- 9 0 68 FRA-FCGIM Abdoulaye Traoré substitution out 0-0
- 10 0 70 FRA-FCGIM Fernando Ezequiel Cavenaghi goal (David Bellion assist) FRA-FCGIM 0-1
- 11 0 71 FRA-AUNJ Kamel Chafni substitution in FRA-FCGIM 0-1
- 12 0 71 FRA-AUNJ Kévin Lejeune substitution out FRA-FCGIM 0-1
- 13 0 74 FRA-FCGIM Fernando Menegazzo substitution in FRA-FCGIM 0-1
- 14 0 74 FRA-FCGIM Fernando Ezequiel Cavenaghi substitution out FRA-FCGIM 0-1
- 15 0 75 FRA-FCGIM Marouane Chamakh goal (Yoann Gourcuff assist) FRA-FCGIM 0-2
- 16 0 81 FRA-AUNJ Jean-Pascal Mignot yellow card FRA-FCGIM 0-2
- 17 0 89 FRA-AUNJ Maxime Jasse substitution in FRA-FCGIM 0-2
- 18 0 89 FRA-AUNJ Dariusz Dudka substitution out FRA-FCGIM 0-2